Кращий посуд для бару - який він?

Ресторанний бізнес - сфера дуже конкурентна. Популярність закладу залежить від багатьох факторів. Не приділивши достатньої уваги деталям, ви ризикуєте подарувати вашого клієнта конкурентам. Відвідувачі кафе і барів завжди звертають увагу на деталі: серветки, скатертини, посуд ... Саме про посуд для бару ми і поговоримо. Адже він допомагає у створенні унікального стилю закладу, забезпечує хорошу атмосферу і респектабельність.

Посуд для бару повинен відповідати багатьом вимогам. Це низька теплопровідність матеріалу, міцність, стійкість до подряпин, можливість автоматичного миття без втрати якості і зовнішнього вигляду. Ну і звичайно ж гарний дизайн. Адже вам потрібно підкорити клієнта!

Усім цим умовам відповідає скляний посуд. Саме він використовується для барів, ресторанів і кафе високої прохідності. Завдяки низькій теплопровідності скляні тарілки та інші вироби вбирають і утримують тепло. У них їжа довго залишається теплою. Скло не вбирає сторонні запахи і присмаки. Тому їжа точно буде мати той смак, який задумав шеф-кухар. Посуд зі скла - однозначно кращий вибір для бару. А якщо ви хочете придбати вироби елітного класу, зверніть увагу на посуд турецької фірми Pasabahce.


Кращий посуд для бару - це скляний посуд Пашабахче


Посуд Пашабахче - вибір тих, хто цінує функціональність і дизайн. Вироби створюються талановитими дизайнерами з ударостійкого скла. На ньому неможливо залишити подряпини. Крім того, посуд стійкий до ударів. Варто відзначити, що дизайнери турецької фірми не просто створюють гарні речі. Вони уважно стежать за тим, щоб продукція була безпечною і функціональною.

Посуд для бару Пашабахче включає в себе різні лінійки продукції. Це тарілки, салатники, фужери, келихи, чарки, глечики, тортівниці і багато всього іншого.

Залежно від концепції вашого закладу ви зможете вибрати найоптимальніший варіант, який допоможе у створенні унікального стилю. Ви можете вибрати ті вироби, які будуть добре поєднуватися з посудом, який є в наявності. Гарний і елегантний посуд Пашабахче буде виглядати доречно в будь-якому інтер'єрі.

Якщо вам потрібен кращий посуд для бару вже зараз, звертайтеся в компанію «Сафташ», яка є офіційним представником турецької фірми в Україні. Саме у нас вас чекають самі низькі ціни на посуд і оперативна доставка у ваше місто.