Посуд Pasabahce: розкіш і ексклюзив

Неповторна витонченість ліній, міцність, довговічність і найвища якість ... Всіма цими характеристиками відрізняється посуд Пашабахче. Красиві вироби для барів, ресторанів, кафе мають неповторний дизайн і високий рівень функціональності. Якості, які, погодьтеся, рідко можна зустріти в одному виробі.

Посуд Pasabahce зарекомендував себе у всьому світі. Марка "Пашабахче" займає лідируючі позиції у сфері виробництва склопосуду як у Туреччині, так і в багатьох інших країнах.

Чому посуд Pasabahce такий популярний?

А як же інакше? Вироби турецької фірми дуже міцні, вони не дряпаються, підходять для мікрохвильової печі і посудомийної машини. Колір посуду не тьмяніє і не вимивається з часом. Вироби вражають уяву і дивують своєю прозорістю і тонкістю скла, а також чудовим звуком, який чутно при торканні келихів.

У процесі виготовлення посуду завжди враховувалися кращі традиції турецьких склярів. У поєднанні з сучасними технологіями це дозволило створити скло найвищої якості. Воно надзвичайно міцне і не дряпається гострими металевими предметами. Крім того, посуду не страшні удари і падіння.

Дуже часто через підвищену міцность страждає естетика. Але посуд Пашабахче - не той випадок.

Компанія Пашабахче постійно вдосконалює технологічну сторону виробництва, проводячи сучасні соціологічні дослідження, щоб дізнатися, що найбільше цінує споживач. Завдяки використанню інноваційних технологій «Пашабахче» займає третє в світі і друге в Європі місце в сфері скловиробництва.

Посуд Пашабахче - вибір цінителів прекрасного. Але незважаючи на свою витонченість, він не боїться частого миття в посудомийній машині. Саме тому її обожнюють ресторатори Європи і всього світу.

Pasabahce робить процес зберігання їжі здоровим і безпечним. Скляні контейнери, банки, сільнички, перечниці, бутлі для масла і оцту виробництва турецької фірми забезпечують захист свіжих овочів, фруктів, не дозволяючи їм втрачати смак і свіжість.

Де купити посуд Pasabahce в Україні?

Купити посуд Pasabahce в Україні пропонує компанія «Сафташ» - офіційний представник турецької торгової марки в Україні. У нас ви можете купити красивий і міцний скляний посуд за доступними цінами. В асортименті склянки, кухлі, келихи, глечики, тарілки, салатники, вази, тортівниці, банки для сипучих продуктів і багато всього іншого. Продаж осущствляем великим і дрібним оптом по всій території України.